E-TİCARET SİSTEMİ YÖNETİMİ

Elektronik Ticaret sistemi günümüzde gerek ticari faaliyet yürüten işletmelerin, gerekse de müşterilerin vazgeçilmez alışkanlıklarından biri haline gelmiştir. Kuşkusuz hem müşteri hem de işletmeler için bu sistemin en büyük faydası tüm fırsatları ve global fiyatlara vakit kaybetmeden hızlı ve pratik bir şekilde ulaşılmasıdır.

Elbette bu sistemin kurulu olduğu büyük pazarda işletmelerin farkındalık oluşturarak müşterileri gerek kampanya faaliyetleri ile gerekse de birtakım parametreler ile kazanmalıdırlar. Bu açıdan bakıldığında işletmelerin bir anlık heves ile kurmuş oldukları E-Ticaret siteleri ile gerek iş yoğunluğu gerekse de bu alanda yeterli bilgi ve deneyime sahip personel bulunmamasından dolayı rekabet edemez hale gelir ve sonuç olarak hem emek hem de maddi kayıp ile sonlanır.

TeknoSpark ailesi olarak müşterilerimize sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi ile bu konuda profesyonel destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Öncelikli olarak site hakkında genel bir analiz raporu hazırlayarak başladığımız işe ihtiyaç olan ve geliştirilmesi gereken parametreleri müşterimiz ile paylaşarak fikirlerine sunuyoruz ve ticari hayatında kendisi için dinamo vazifesi üstleniyoruz.

TeknoSpark olarak E-Ticaret sitelerine yönelik hizmet verdiğimiz maddelerden bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz;

 

- Kampanya Yönetimi

- Banner/Grafik Tasarımı

- Ürün Bilgilerini Ekleme/Güncelleme/Çıkartma (Fotoğraf,Fiyat,Kargo Bilgileri vs. tüm içerikler)

- Seo çalışması ( E-Ticaret Sitesi için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulan en kritik konulardan biri)

- E-Ticaret Paketimizden yararlanan tüm müşterilerimize Sosyal Medya Yönetimi Hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız

- Arama motorları optimizasyonu ve fiyat karşılaştırma siteleri entegrasyonu

- Toplu Mail Tasarımı

- İstatistik ve Raporlama ve diğer teknik destekleri kapsamaktadır.